28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AcademyTechden 10. Yaş Kampanyası
07 Nisan 2009 Salı 14:39

AcademyTech'den 10. Yaş Kampanyası

AcademyTech, kuruluşunun onuncu yılını kutlamak için düzenlediği kampanya ile dört farklı eğitimin fiyatını 599 TL'ye kadar düşürüyor.

Bilgisayar eğitimi pazarının önde gelen firmalarından AcademyTech, kuruluşunun 10. yılında hem kariyerini bilgi teknolojileri alanında geliştirmek isteyen gençlere, hem de bilgi teknolojileri profesyonellerine yönelik olarak Nisan ayı sonuna kadar sürecek DavetKâr Fırsat kampanyası düzenliyor.

Kampanya kapsamındaki Sistem Uzmanlığı (MCTS Windows 2008), Network Uzmanlığı (CCNA), Bilgi Güvenliği Uzmanlığı (CEH - Certified Ethical Hacker) ve Grafik Tasarım (Photoshop,Illustrator, Indesign veya Flash"dan biri) eğitimlerinin fiyatı, eğitim başına 849 TL olarak belirlendi. Eğer katılımcılar iki eğitim birden almak isterlerse eğitimlerin birim fiyatı 749 TL"ye, üç eğitimi bir arada almak isterse 649 TL"ye tüm eğitimleri birlikte almak isterse de 599 TL"ye düşüyor.

AcademyTech"in bilgi teknolojileri eğitim pazarında kalitesiyle kendine önemli ve ayrıcalıklı bir yer edindiğini söyleyen AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, "Her yıl kalitemizi yükselterek 10 yılı geride bıraktık. Özellikle son yıllarda yakaladığımız trend sayesinde bugün AcademyTech, Türkiye"nin önde gelen bilgi teknolojileri eğitim firmalarından biri haline geldi. Yakaladığımız bu yükseliş trendini kriz döneminde de sürdürmeyi hedefliyoruz. Krizde rakiplerimiz küçülme yolunu seçerken bir pazardaki standartları yükseltecek VİP eğitim merkezlerine yatırım yaptık ve kadromuzu büyüttük. Kaliteye ve insana yaptığımız bu yatırımlar sayesinde kriz bittiğinde AcademyTech"in zirvedeki yeri iyice sağlamlaşmış olacak" dedi. Yıldız, Nisan ayı boyunca sürecek kampanyanın da başarılı bir büyümeyle geçen 10 yılı taçlandıracak bir kampanya olduğunu söyledi.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları