02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ABHden Yaz Kampanyası
09 Haziran 2010 Çarşamba 14:28

ABH'den Yaz Kampanyası

Anadolu Bilişim Hizmetleri yaz aylarına cazip bir kampanya ile başladı.

Firmaların iş sürekliliği planlarının öncelik kazanmaya başladığı şu günlerde Anadolu Grubu bünyesinde yer alan Anadolu Bilişim Hizmetleri yeni bir kampanya ile müşterilerine güvence vermeye devam ediyor. Hayatın kötü sürprizlerine karşı şirketlerin tüm SAP uygulamalarını sigortalayan ABH; kampanyası kapsamında firmalara uluslararası sertifikalı SAP uzmanları tarafından 7 / 24 hizmet vererek, SAP uygulamalarını 7 gün 24 saat izliyor, yönetiyor, raporluyor ve ani sorunlara karşı hızlı çözümler üretiyor. Firmalar, zaman ve enerjilerini SAP sistemlerini kesintisiz kılmak için değil, işlerini büyütmek için kullanıyorlar.

Kritik iş çözümleri yönetimi yanı sıra ABH tarafından verilen hizmet kapsamında sunulan düzenli raporlama yoluyla firmaların çalışma performansı minimum risk ile artış gösteriyor. Firmaların tüm bilgi kaynaklarını yedekleyerek güvence altına alan ABH düzenli aralıklarla güncelleme gerçekleştirerek kullanıcılarına güçlü bir bilişim altyapısı desteği sunuyor. Firmaların bilgi işlem departmanı olarak görev alan ABH; Sap Uygulama Sistemleri Yönetimi kampanyasına başvuru yapılması halinde bir günlük ücretsiz "Healthcheck" imkanı da sunuyor.

Anadolu Bilişim Hizmetleri"nin SAP sertifikaları ile onaylanmış uzman kadrosunun özenli çalışmaları sonucunda bu hizmetten yararlanan müşterilerin kendi bünyelerinde uzman istihdam etmelerine ve teknik altyapı oluşturmalarına gerek kalmadığı için yılda yaklaşık en az % 20 - 30 "lara ulaşan ekonomik kazanç sağlamaları hedefleniyor.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları