29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ABD’li Öğrenciler Efes’i Ziyaret Etti
05 Temmuz 2012 Perşembe 12:35

ABD’li Öğrenciler Efes’i Ziyaret Etti

ABD’de yer alan Virginia Üniversitesi ve Rollins MBA öğrencileri, Efes Insan Kaynakları Direktörlüğünün ev sahipliğinde Efes Merter fabrikasını ziyaret etti.

Üniversite öğrencilerine iş hayatının dinamiklerine yönelik bilgi ve deneyim sağlamayı amaçlayan “The Global Immersion Experience” programı kapsamında Efes’e konuk olan Virgina Üniversitesi ile İş İdaresi alanında Master yapan ve Türk firma kültürünü öğrenmek isteyen Rollins MBA öğrencileri, Efes’i üretim ve pazarlama operasyonlarına dair soru yağmuruna tuttular.

Öğrenciler, fabrika gezisi programı kapsamında Efes’in kurumsal kimliği ve operasyonları hakkında bilgi alıp Efes’in “hayatı doldurmak” misyonu altında hayata geçirdiği projeleri dinlediler. Soru-cevap bölümünün ardından fabrikanın bira üretim ve bira dolum tesislerini de gezen öğrenciler, bira yapım sürecini yerinde görmüş oldular.

Programa katılan öğrenciler Efes Bira Grubunun yurtiçi ve dışındaki başarılarından oldukça etkilendiklerini ve bizzat dahil oldukları açılıştaki coşku, kurumsal duruş ve marka gücüne dair olumlu gözlemlerini dile getirerek Türkiye’den ayrıldılar.

Efes’in Türkiye sınırlarını aşan, küresel bir marka olduğunu ifade eden Efes Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Durul Candemir “ABD’li öğrencilerin Efes’e olan ilgisi ve Türkiye’ye gelip yerinde inceleme isteği kuşkusuz bir tesadüf değil. Efes; küresel başarısı, yeniliklere açık yapısı, yurtdışında bilinirliği ve beğenilirliği ile örnek bir marka. Önümüzdeki dönemde de buna benzer fabrika ziyaret programları devam edecek” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları