25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aastra, İstanbul Call Center Fuarında
13 Eylül 2008 Cumartesi 13:43

Aastra, İstanbul Call Center Fuarı'nda

Ericsson'un Kurumsal İletişim Bölümü geçtiğimiz nisan ayında satın alan ve son dönemde ülkemizdeki çalışmalarına da hız veren Aastra, İstanbul Call Center Fuarı'nda.

Kurumsal iletişim çözümleri alanında dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan ve son dönemde ülkemizdeki çalışmalarına hız veren Aastra, 4. İstanbul Çağrı Merkezi Fuarındaki yerini alıyor. Aastra fuarda çağrı merkezleri için maliyet avantajı sunan ve en yeni teknolojiden yararlanılarak geliştirilen ürünlerini tanıtacak. Ericsson"un Kurumsal İletişim Bölümü geçtiğimiz nisan ayında Aastra tarafından satın alınmıştı. Aastra, böylece kendi alanında 2000 yılından bu yana devam ettirdiği stratejik satın almalara yeni bir halka daha eklemişti. Aastra"nın D3 numaralı standında tanıtacağı çözümlerin başında ise Solidus eCare ve MX-ONE Telefon Sistemi geliyor.

Aastra Solidus eCare

Fuarda Aastra"nın büyük ilgi görecek ürünleri arasında yer alan Solidus eCare, IP tabanlı ve lokasyon bağımsız bir çağrı merkezi çözümü olma özelliği taşıyor. Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda genişletilebilen ve operatörlerin uzaktan çalışmalarına olanak veren bir sistem olan Solidus eCare sayesinde, birden fazla lokasyonda bulunan çağrı merkezi operatörleri tek sistem içindeymiş gibi paylaşımlı ve mobil bir şekilde çalışabiliyor. Örneğin çağrı merkezi operatörü teknik bir soruyla karşılaştığında çağrıyı sahadaki teknik sorumluya aktarabiliyor.

Aastra Solidus eCare, gelişmiş Multimedia Contact Center özellikleriyle agent uygulamaları, yönetim uygulamaları ve otomatik servis uygulamalarını destekliyor. Aastra MX-ONE Telefon Sistemi"yle tam entegre bir şekilde IP tabanlı kontak merkezi olarak çalışabilen Solidus eCare, farklı markalardaki pbx santrallerle de uyumlu olma özelliği taşıyor. Solidus eCare Mobil Abone özelliği sayesinde operatörlerin aynı servisleri kullanarak uzaktan görev yapabilmelerine imkan veriyor.

Solidus eCare çağrı merkezlerine pek çok kolaylık sunuyor. Solidus eCare sayesinde, çağrı merkezleri müşterilerinin ihtiyaçlarını kolayca belirleyebiliyor ve hızla cevap vermelerine imkan sağlıyor. Müşteriler sistem sayesinde çağrı merkezlerine telefonla arama, kısa mesaj, e-posta veya web üzerinden ulaşabiliyorlar. Çağrı merkezleri farklı bölgelerdeki kontak merkezlerinin raporlarını tek noktadan alabiliyorlar veya tek noktadan yönetebiliyorlar

Aastra MX-ONE

Aastra MX-ONE Telefon Sistemi, kurumsal firmaların ve çağrı merkezlerinin ihtiyaçların birebir odaklı bir çözüm olarak öne çıkıyor. MX-ONE, Linux işletim sistemi ve standart sunucular üzerinde çalışan açık yazılım ve donanımı esas alan bir çözüm olmasıyla öne çıkıyor. MX-ONE modern iletişim sistemlerinden beklenen tüm gelişmiş telefon özelliklerini sunuyor. hem son kullanıcılar hem de operatörlere geniş bir özellikler yelpazesi sunarak, gereken tüm fonksiyonları yüksek teknolojiyle yerine getiriyor. Modern rehber araması ve mesaj bilgileri özelliğinin yanı sıra yüksek nitelikli yönetici sekreterlik özelliklerini de içeriyor.

Hem kullanıcı hem de bağlantı yapılan tarafta SIP desteği veren MX-ONE, ağ ve sunucu yedekliliği avantajını da beraberinde getiriyor ve yüksek güvenlik sağlıyor. MX-ONE aynı zamanda Microsoft LCS ile de entegrasyon imkanına sahip bulunuyor. 50.000 kullanıcıya kadar hizmet verebilen komple bir sistem olan MX-ONE, kurumların mevcut altyapılarıyla tam uyumlu olarak çalışabiliyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları