23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
9. Pazarlama Zirvesi 2 - 3 Aralıkta
28 Kasım 2008 Cuma 12:51

9. Pazarlama Zirvesi 2 - 3 Aralık'ta

9. Pazarlama Zirvesi, Gerçek Güç teması ile 2 - 3 Aralık 2008 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda.

Management Centre Türkiye, 9. Pazarlama Zirvesi"ni "Gerçek Güç" teması ile 2-3 Aralık 2008 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı"nda gerçekleştirecek.

9. Pazarlama Zirvesi bu yıl, dünya çapında birer otorite sayılan yabancı konuşmacılarının yanı sıra Türkiye"den de önemli isimleri ağırlayacak.

Magnus Lindkvist"in konferans başkanı olacağı, 2-3 Aralık 2008"de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı"nda gerçekleştirilecek olan Zirve"ye konuşmacı olarak katılan Prof. Donald N. Sull, dünyanın en başarılı şirketlerinin çalkantılı piyasalarda nasıl ayakta kaldıkları ve başarılı oldukları üzerine on yıl süren bir araştırmanın sonuçlarını paylaşırken, birçok ünlü isim de konuşmalarıyla Zirve"ye katılacaklar.

Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ve Akbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Binbaşgil, "Fish kredi kartının başarı hikayesi", Turkcell Mobil Internet ve Dijital Medya Müdürü Sertan Eratay, "3. Güç: 3G" temalı oturumlarıyla deneyimlerini paylaşacaklar.

Mavi okyanusların kaptanı olarak bilinen W. Chan Kim, müşteri deneyimi gurusu Colin Shaw, kanepeleri hayata döndüren tasarımcı Lesley Pennington, çok yönlü sanatçı Ronald Jones, okyanusu insan gücü ile geçmeyi başaran Bhavik Gandhi, reklamın aykırı lideri Levent Erden, dijital dünyanın fütüristi Sven Tollmien ve Bruce Rosengarten, konferansın diğer önemli konuşmacıları arasında yer alıyor.

Konferansla ilgili daha detaylı bilgi almak ve program akışı için www.mct.com.tr, www.eventus.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları