27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
7 Dakikada Evet Dedirtmenin İncelikleri
05 Haziran 2007 Salı 10:58

7 Dakikada Evet Dedirtmenin İncelikleri

Yüksek ve karlı satış rakamlarına ulaşma, yeni müşteriler kazanma, varolan müşteriler ile daha yüksek iş hacmi oluşturma ve satış ile pazarlama arasındaki iletişimi güçlendirmenin teknikleri ve bu kavramların günümüz ekonomilerindeki önemi Asemble Yönetim

Satış ve Pazarlama dünyasının kalbi, Rubikon Eğitim ve Danışmanlık tarafından 8-9 haziran tarihlerinde Sun Plaza-Maslak’ta düzenlenecek seminerde atacak.

Asemble Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ergin’in vereceği seminerde pazarlama ve satış dünyasının olmazsa olmazlarının yanı sıra dünyada gelişen trendler ve teknikler iş dünyası ile paylaşılacak. Seminer programında “7 saniyede etkileme, 7 dakikada evet alma sanatı, her görüşmede nasıl evet cevabı alınır, karlı satış nasıl yapılır, satış ve pazarlama aynı hedefte nasıl birleştirilir” gibi konu başlıkları da yer alacak.

Seminerin amacının, satış sürecine katılan tüm çalışanlara, hedeflerine ulaşmaları için ilham vermek, satış ve pazarlamanın aynı hedefe odaklanmalarını sağlamak ve zorluklar karşısında ayakta durmanın prensiplerini kazandırmak olarak açıklayan Asemble Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ergin, “Artık satış ve pazarlamanın başarıya giden yolda en önemli faktörlerin başında yer aldığını bilmeyen kalmadı. Sorun bu silahı etkili kullanmak. Tüketici beklenti ve istekleriyle birlikte satış ve pazarlamada da dinamiklerin, kuralların değiştiği günümüzde bu değişimi yakalamayan hatta önüne geçemeyen firmaların hedef belirleme ve hedeflerine ulaşma konusunda ciddi problemleri ortaya çıkıyor. İki gün sürecek bu seminerle katılımcılara satış ve pazarlamanın olmazsa olmazlarını yeniden hatırlatılmasının yanı sıra dünyada bu alandaki trend ve gelişmeleri katılımcılarla paylaşacağız” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları