17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
500 Gence Kariyer Fırsatı
25 Şubat 2011 Cuma 13:39

500 Gence Kariyer Fırsatı

Çağrı merkezi sektöründe yeniliklere imza atan CMC, kadrosunu genişleterek, 2011 yılında 500 gence daha çalışma fırsatı verecek.

CMC (Customer Management Center), kadrosunu genişletmeye devam ederken gençlere de önemli kariyer olanakları sunuyor. İstanbul ve Malatya"daki lokasyonları aracılığıyla ülkemiz iş dünyasının önde gelen, 60"ın üzerinde kurumsal firmasına çağrı merkezi hizmeti sunan CMC, bugün itibariyle çalışmalarını 2.500 kişilik ekibiyle sürdürüyor. CMC, 2011 yılında 500 gence daha kadrosunda yer verecek.

CMC ekibinin %95"i 80 kuşağı olarak adlandırdığımız gençlerden oluşuyor. Yılsonuna dek 500 gence daha iş olanağı sağlayacak olan CMC, sunduğu eğitim ve destek programlarıyla çağrı merkezi alanında başarılı bir kariyerin kapılarını açıyor. Çağrı merkezi sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen gençlerin dinamik, insan ilişkilerinde kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve düzgün bir diksiyona sahip olmaları gerekiyor. Yüksek iletişim yeteneği ve müşteri odaklı hareket edebilme becerisi de aranılan özelliklerin başında geliyor. Çağrı merkezlerinde üstlenilen görevler, müşteriyle doğrudan temas olanağı sunduğu için, çalışanlara kendilerini büyük bir hızla geliştirme fırsatı sunuyor.

CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, çağrı merkezi sektörünün gençlere sunduğu kariyer olanaklarına dikkat çekiyor: "CMC çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışmaya başladıktan sonra takım liderliği, proje yöneticiliği gibi daha üst pozisyonlarda görevler üstlenmek mümkün. CMC ekibinde pek çok örneği olduğu gibi, başarılı çalışanlarımız çok çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevleri üstlenebiliyorlar. Çok sayıda gençten iş başvurusu alıyoruz. Çağrı merkezi sektörünün sunduğu kariyer olanaklarıyla gençlerin ilgi odağı olduğunu görmekten de memnuniyet duyuyoruz. "

Metin Tarakçı, CMC bünyesinde görev yapan gençlerin kendilerini geliştirebilmeleri için her türlü olanağı sunduklarına dikkat çekiyor: "Gençlerimize gerçek anlamda değer yaratabilecekleri iş fırsatları sunuyoruz. Yalnızca üniversite mezunlarına değil, lise mezunu gençlerimize de somut ve dikkat çekici fırsatlar sunuyoruz. Bugün itibariyle ekibimizin yüzde 60"ı lise mezunu gençlerden oluşuyor. CMC olarak gençlere inanıyor ve dünyada 520.000 çalışanı ile hizmet veren ISS"in global tecrübelerinden de faydalanarak, tüm çalışanlarımızın performanslarını objektif değerlendirme yöntemleri ile ölçümleyip, kariyer planlamalarını titizlikle yapıyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesini ve ilerlemesini için şirketimiz bünyesinde hayata geçirdiğimiz birçok uygulama mevcut. Eğitim, motivasyon ve kariyer destek çalışmalarını içeren bu uygulamalar aracılığıyla, hem çalışan memnuniyeti oranlarımızı hem de hizmet kalitemizi sektör ortalamasının üzerine çıkartmış bulunuyoruz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları