17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
49 YTLye Cep Telefonu
29 Mart 2007 Perşembe 17:36

49 YTL'ye Cep Telefonu

Avea, yeni hat alan abonelerini, KDV dahil sadece 49 YTL’ye Siemens AL21 sahibi yapıyor.

Gerçek fiyata kaliteli iletişim sunan ve geliştirdiği yenilikçi kampanyalar ile farklılaşan Avea, müşterilerine avantajlı fiyatlarla cep telefonları sunmaya devam ediyor. Avea yeni kampanyasıyla kamu çalışanları dahil yeni faturalı hat alan ve bir yıllık sözleşme imzalayan tüm bireysel ve kurumsal abonelerini piyasa fiyatının yaklaşık yüzde 80 altında, 49 YTL’ye Siemens AL21 marka cep telefonu sahibi yapıyor.

Şık görünümü, hafifliği, görsel menüsü, MMS, polifonik melodi, sesli komut ve çağrı özellikleriyle herkesin beğenisini kazanan Siemens AL21 cep telefonuna, Avea’nın cihaz kampanyasıyla KDV dahil 49 YTL’ye sahip olunabiliyor.


Avea Hakkında

Avea, 8 milyon abonesi ile Türkiye'nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Şirket "Avea" markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve çalışanlarına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 1.800'ü aşkın çalışanıyla, 165 ülkede 367 operatörle serbest dolaşım anlaşması bulunan Avea müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğe yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olma vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Şu anda Türkiye nüfusunun % 86’sı Avea’nın kapsama alanı içerisinde yer almaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları