17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
444 7 TAB Hattından İş Başvurusu
12 Haziran 2012 Salı 06:19

444 7 TAB Hattından İş Başvurusu

Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s restoranlarının Türkiye’deki master franchisee’ı TAB Gıda, haziran ayından itibaren iş başvurularını 444 7 TAB hattından almaya başladı.

Ata Grubu’na bağlı olarak hizmet veren dünyaca ünlü Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s markalarının Türkiye’deki master franchisee’ı TAB Gıda, iş başvurularının daha kolayca yapılabilmesi amacıyla 444 7 TAB (822) hattını hizmete açtı.

TAB Gıda, 444 7 TAB hattı üzerinden çağrı merkezi, restoran veya merkez ofiste istihdam etmek üzere adayların ön bilgilerini alıyor. Başvuruların değerlendirilmesinin ardından da adaylar mülakat çağırılıyor.

TAB Gıda’ya yapılacak tüm başvuruların bu hat üzerinden almayı amaçladıklarını ifade eden TAB Gıda yönetimi, direk restoranlara gelen başvurular bu hatta yönlendirildiği için daha sağlıklı bir şekilde arşivlenip raporlanabileceğini vurguladı. Bu uygulama için şu ana kadar 30.000 Euro yatırım yaptıklarını belirten TAB Gıda yönetimi, özellikle ekip üyesi pozisyonunda başvuru almayı ve bununla birlikte operasyonun ihtiyaç duyacağı yönetici adayı, çağrı merkezi için müşteri temsilcisi veya merkez ofisin çeşitli departmanları için başvuru almayı hedeflemektedir.

Türkiye geneline bakıldığında halen internete ulaşamayan bir kesimin olduğunu, dolayısıyla telefon ile iş başvurusu yapmanın cazip olacağını düşünerek yola çıkan TAB Gıda, hızlı büyüme ile birlikte artan eleman ihtiyaçlarını bu yola gidermeyi planlıyor. Aynı zamanda bu proje eleman ihtiyaçlarının en hızlı, en sistematik ve en uygun maliyet ile gidermenin bir yolu olarak görülüyor.

İş başvurularının daha sağlıklı ve hızlı bir biçimde arşivlenmesi ve raporlanması amacıyla hizmete açılan 444 7 TAB hattına Türkiye’nin her yerinden gelecek aramalar için yalnızca şehir içi tarifesi uygulanıyor. TAB Gıda, 444 7 TAB hattının yanı sıra internet ve yazılı basın yolu ile de başvuruları almaya devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları