24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
41?29!’un Kreatif Grup Başkanı Görkem Yeğin Oldu
29 Şubat 2012 Çarşamba 10:04

41?29!’un Kreatif Grup Başkanı Görkem Yeğin Oldu

Görkem Yeğin, geçtiğimiz günlerde WPP tarafından çoğunluk hisseleri satın alınan 41?29! Media’nın Kreatif Grup Başkanı olarak görevine başladı.

2007 yılında kurulan ve portföyünde Garanti Bankası, Microsoft, Nokia, Renault, Unilever, Ülker, Arçelik, Mey İçki ve Kraft gibi müşterileri bulunan 41?29!, 70’ten fazla ulusal ve uluslararası ödülün sahibi olan bir dijital pazarlama ve iletişim ajansı. Çalıştığı markalara interaktif ve alternatif medya kanallarını kullanarak yaratıcı projeler geliştiren 41? 29!, viral pazarlama, advergame, dijital ve sosyal medya kampanyaları tasarlıyor.

41? 29! ekibine geçtiğimiz hafta Kreatif Grup Başkanı olarak katılan Görkem Yeğin,  İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesi’nin ardından Paris Sorbonne Nouvelle'de iletişim sanatları okuduktan sonra kariyer hayatına 2006 yılında Rafineri'de reklam yazarı olarak başlamıştı.

Hürriyet, Binboa, Kanal D, Beymen, Eti, T-box, Profilo gibi birçok farklı sektörden marka için çalışan Yeğin, 7 Kristal Elma’nın sahibi,  Praktiker basın ilanıyla da  Cannes Ödülleri’nde kısa listeye kalmış yaratıcı isimlerden biri.  2011’de Rafineri'nin Dijital Kreatif Başkanı olan Görkem Yeğin’in işleri arasında  Profilo O Tabak Bitecek virali, T-box basın kampanyaları, Binboa istatistik ilanları, Benim'o Taktik kampanyası gibi projeler yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta Görkem Yeğin, çalıştığı markaları dijital ortamda milyonlarla buluşturan ödüllü ajans 41?29!’da Kreatif Grup Başkanı olarak yeni görevine başladı.Yegin, ajansin Kreatif Direktoru Seren Köroğlu'na bagli olarak gorevini surdurecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları