24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
3M Sağlık Sektörünün En Beğenileni
15 Mart 2011 Salı 17:10

3M Sağlık Sektörünün En Beğenileni

Fortune dergisinin en beğenilen şirketler sıralamasına göre, sağlıkta 3M en beğenilen şirket oldu.

Fortune dergisi tarafından her yıl tekrarlanan Dünyanın En Beğenilen Şirketleri sıralamasında 3M, 2010 yılında Sağlık kategorisinde birinci sıraya yükseldi. 3M, genel sıralamada ise on beşinci oldu.

İş dünyasının önemli yayınlarından Fortune dergisinin gelenekselleşen Dünyanın En Beğenilen Şirketleri sıralamasının 2010 yılı sonuçları açıklandı. Dünya çapında 65"ten fazla ülkede kişisel bakım, ev, hobi ve kırtasiye ürünleri, elektrik, elektronik, telekomünikasyon sistemleri, sağlık ürünleri başta olmak üzere onlarca sektörde sunduğu endüstriyel ve kişisel ürünleriyle müşterilerine yaratıcı çözümler sunan 3M en beğenilen on beşinci şirket olurken, Sağlık kategorisinde ise birinci oldu. Fortune Dünyanın En Beğenilen Şirketleri sıralaması, iş dünyasında çalışanlar ile yapılan anket sonuçlarına göre belirleniyor.

3M firmasının Diş Hekimliği ürünleri kategorisi 3M ESPE de, kısa bir süre önce sektörün itibarlı mecralarından Dental Fax Weekly"yi yayınlayan Anaheim Grubu tarafından üst üste altıncı kez sektörün en inovatif şirketi seçilmişti. 3M ESPE, 2010 Dental Sektör İncelemesi"nde, diş hekimliği alanına kazandırdığı ürünler ve dijital teknolojide hayata geçirdiği gelişmeler ile değerlendirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları