13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
360 Derece Ödül Getirdi
22 Aralık 2010 Çarşamba 11:17

"360 Derece" Ödül Getirdi

Cisco, "360 Derece Bilişim Uzmanlığı Programı" nedeniyle AcademyTech'i İnovasyon ödülüne layık gördü.

Cisco Learning, Cisco eğitim iş ortakları yıllık toplantısında AcademyTech, İnovasyon ödülüne layık görüldü. İlk kez verilen ödülü AcademyTech, 124 kişiye ulaşan İş"e yerleştirme programı olan 360 Derece Bilişim Uzmanlığı Programı sayesinde aldı.
Türkiye"nin lider bilgi teknolojileri eğitim firmalarından AcademyTech, Cisco Learning"in Orta ve Doğu Avrupa / RCIS, Orta Doğu ve Afrika bölgesi eğitim işortakları toplantısında en İnovatif Eğitim İş Ortağı ödülüne layık görüldü.
Dubai"de düzenlenen ve Türkiye"nin de içinde bulunduğu bölgedeki 126 Cisco eğitim iş ortağının katıldığı Cisco Learning Yıllık Eğitim İş Ortakları toplantısında ödüller sahiplerini buldu. Pazarda Cisco eğitimlerine olan talebi yükselten ve Cisco ülke ekibini destekleyen eğitim iş ortaklarına verilen İnovasyon ödülünü AcademyTech, geçtiğimiz Ocak ayında duyurulan "360 Derece Bilişim Uzmanlığı" programı ile kazandı.
Cisco ağ teknolojileri, CEH bilgi teknolojileri güvenliği ve Microsoft teknolojileri konusundaki eğitimleri kapsayan 360 Derece Bilişim Uzmanlığı programı, katılımcılara 6 ay boyunca bilgi teknolojileri alanında staj yapma imkanı da sunuyordu. Program, 1 yıllık sürede Karabük, İstanbul ve Ankara gibi illerde yerel yönetimlerin de desteğiyle 124 kişiye ulaştı.
Cisco Learning adına 2010 İnovasyon Ödülü"nü AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız"a veren Cisco Eğitim İş Ortakları İş Geliştirme Müdürü Helena Polakova "İnovasyon ödülünü kazanan firmaları seçerken özellikle firmaların üretmiş olduğu yenilikçi projelere, bağlı bulunduğu ülkenin teknoloji konusunda katmadeğer sağlamasına ve Cisco Lokal ofislerine verdikleri desteğe göre değerlendirme yaptık. AcademyTech bu ödüle özellikle Cisco eğitimlerinin pazarlamasında geliştirdikleri yenilikçi yaklaşım ve 360 Derece Bilişim uzmanlığı sayesinde Türkiye pazarındaki Cisco bilgisinin artmasında gösterdikleri başarı ve Cisco Türkiye"ye vermiş oldukları desteklerden dolayı layık görüldü. Türkiye"de Cisco"nun yolunda ve Cisco"nun inandığı değerlere sahip çıkan AcademyTech gibi iş ortaklarımızın olmasından gurur duyuyoruz" dedi.
Cisco"nun vermiş olduğu İnovasyon ödülünü alan ilk Türk firması olarak almaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen AcademyTech Türkiye Genel Müdürü Özcan Yıldız ise başarmak için inanmanın ve çok çalışmanın gerektiğini belirtti. Türkiye bilgi teknolojileri pazarında başarılı olmak için yeni şeyler söylemek gerekiğine değinen Yıldız "Türkiye bilgi teknolojileri eğitim pazarında yıllardır pazarlama, broşür dağıtmak ve reklam vermek ile eş anlamlı olarak algılandı. Biz AcademyTech olarak Türkiye"nin potansiyelini harekete geçirebilmek için projeler geliştirmeyi seçtik. Cisco"nun ve Microsoft"un Eğitim İş ortağı olarak geliştirdiğimiz ve 124 kişiyi işe yerleştirdiğimiz 360 Derece Bilişim Uzmanlığı programımızın çok geniş bir kesimde gördüğü ilginin Cisco tarafından da takdir edilmesi motivasyonumuzu daha da artırıyor. Özellikle Cisco Eğitim çözümleri iş ortağı (CLSP) olarak yeni projeler geliştiriyoruz, bunları çok yakında kamuoyuna duyuracağız." dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları