23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
3. Çağrı Merkezi Konferansı
11 Ağustos 2007 Cumartesi 15:30

3. Çağrı Merkezi Konferansı

Çağrı Merkezi sektörün uzmanları, yöneticileri, tedarikçileri ve Çağrı Merkezi çalışanları, IMI Conferences tarafından 26-28 Eylül 2007 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı’nda biraraya geliyor.

İMİ Conferences tarafından düzenlenen 3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün uzmanlarını biraraya getirecek.

Çağrı Merkezi sektörü ve sektörle ilişkili alanlarda faaliyet gösteren firmaları aynı platformda buluşturan 3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı’nda bu yıl da birçok firma yenilikleri ile yer alacak. Orta ve üst düzey yöneticilerin ve çalışanların yanısıra akademisyenleri de ağırlayacak olan fuara bu yıl 2000’e yakın ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Uzmanlar sektörü masaya yatıracak...

Çağrı merkezi sektörüne yönelik, müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamanın bir adım ötesine geçerek, kalite ve büyüklüğün optimizasyonu, yaşam döngüsünün yönetimi, çağrı merkezinin içerisinde bir kültür oluşturulması gibi kavramlar üzerinde durulacak olan Çağrı Merkezi Konferansı’nda birçok uzman yer alacak.

26-27 Eylül 2007 tarihlerinde devam edecek olan konferansın ilk günü, Bencmark Research Başkanı Dr. Jon Anton; çağrı merkezi sektöründe kalite ile büyüklüğü dengelemeyi, Contact Center Doktoru Dr. Brownell; çağrı merkezi gelişimini analiz edecek. Konferansın ikinci günü ise NuComm Corporation CEO’su Real Bergevin; başarılı çağrı merkezlerinin sırlarını anlatırken, Signature Worldwide Başkanı ve CEO’su Steve Wolever; satış teknikleri ile rekabetçi bir üstünlük sağlamanın yollarını paylaşacak. 2 gün devam edecek olan konferansın diğer konuşmacıları arasında ise Nortel Multimedia Applications Satış Direktörü Andy Dennahy, Regional Call Centre Yöneticisi Nabil Al-Sayed, Yes You Limited Yönetici Direktörü Ivan Roche, Jacada Başkan Yardımcısı David Holmes ve Cisco Systems Business Devolopment Yöneticisi Scott Sibuns Ceng yer alacak.

3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı kapsamında ayrıca üç ayrı workshop gerçekleştirilecek. 26 Eylül 2007 tarihinde Flormar Kozmetik tarafından, Çağrı Merkezi çalışanlarına yönelik makyaj teknikleri ve sezon renklerine dair bilgiler paylaşılacak. 27 Eylül 2007 tarihinde, Sistema Yönetim ve Bilgi Çözümlerinden Alp Kohen, müşteri temsilcileri için çağrı merkezi temel teknikleri konulu workshop’u gerçekleştirecek. Ayrıca, “Çağrı merkezi yöneticileri için anahtar performans göstergeleri” konusu ile Dr. Brownell 28 Eylül 2007 Workshop programında yer alacak.

En başarılılara Cemil İpekçi imzalı özel ödül...

Konferans ve workshoplarla tamamlanacak olan 3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı kapsamında bu yıl ikinci kez Çağrı Merkezi Ödül Töreni gerçekleştirilecek. 27 Eylül 2007 akşamı düzenlenecek olan özel törende aday şirketler; Cemil İpekçi tarafından özel olarak tasarlanmış ödüllerini almak için yarışacaklar.

Bu yılın ödül kategorileri; En İyi Çağrı Merkezi, En İyi Çağrı Merkezi İşe Alma Uygulaması, En İyi Çağrı Merkezi Eğitimi, En İyi Çağrı Merkezi Ortamı, En İyi Dış Kaynak Hizmet Sağlayıcısı, En İyi Müşteri Deneyimi, En İyi Teknoloji Kullanımı, Performans Bağlamında En İyi Çağrı Merkezi Gelişimi, Yılın En İyi Çağrı Merkezi Yöneticisi,Yılın En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Expo 2007’nın En İyi Ürünü ve Jüri Özel Ödülü olacak.

3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı ve Ödül Töreni’ne ait detaylı bilgiye İMİ CONFERENCES’ın 0216 575 59 42 no’lu telefon numarasından ya da www.istanbulcallcenterexpo.com adresinden ulaşılabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları