24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
3 Haftada 1 Milyon BlackBerry Kullanıcısı
12 Temmuz 2011 Salı 17:31

3 Haftada 1 Milyon BlackBerry Kullanıcısı

BlackBerry akıllı telefon üreticisi RIM, 3 haftadan daha kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin de içinde bulunduğu EMEA bölgesinde 1 milyondan fazla yeni kullanıcıyı bünyesine kattı.

BlackBerry akıllı telefon üreticisi RIM, 3 haftadan daha kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinde 1 milyondan fazla yeni kullanıcıyı bünyesine kattığını açıkladı.

Research In Motion EMEA Bölgesi Yönetici Direktörü Patrick Spence konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde aramıza katılan bir milyondan fazla yeni BlackBerry kullanıcısına teşekkür ediyorum. EMEA genelinde tanık olduğumuz bu büyümeden büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu başarıya ulaşmak için bizimle birlikte çalışan tüm uygulama geliştiricilere, operatörlere, perakende satış noktalarına ve dağıtım alanlarındaki iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. BlackBerry; Hollanda, Güney Afrika ve İngiltere dahil olmak üzere birçok pazarda hem marka ve toplam satış adeti bazında hem de ön ödemeli akıllı telefon pazarında birinci sırada yer alıyor. BlackBerry Bold ve BlackBerry Curve gibi akıllı telefonlarımız da Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan gibi pazarlarda en fazla satılan telefonlar arasında yer alıyor. Bir süre önce RIM’in uluslararası pazarlardaki gelirinin bir önceki yıla oranla %67 oranında arttığını duyurmuştuk. EMEA bölgesinde, mevcut müşterilerimizin BlackBerry deneyimini daha ileriye taşımaya ve her gün daha fazla insanı BlackBerry ailesinin bir parçası  yapmaya  devam edeceğiz.”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları