26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2N Ürünleri Bircom İle Türkiyede
19 Temmuz 2007 Perşembe 13:55

2N Ürünleri Bircom İle Türkiye'de

Bircom, GSM geçitleri (gateway) alanında dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip cihazları üreten 2N firmasının Türkiye distribütörlüğünü üstlendi.

Telekomünikasyon sektöründe 35 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Bircom, her biri kendi alanında endüstri lideri pek çok uluslararası markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş bulunuyor. Bircom’un ülkemiz pazarına sunduğu en yeni marka ise, GSM geçitleri (gateway) alanında dünyada teknoloji lideri konumunda bulunan 2N oldu. Artık 2N’in tüm ürün yelpazesi Türkiye’nin dört bir yanında Bircom güvencesiyle temin edilebilecek. Bircom’un geniş bayi ağı 2N ürünlerine yönelik olarak kurulum ve uygulama desteği de sunacak.

2N tarafından geliştirilen GSM geçitleri, geleneksel GSM terminallerinin çok ötesinde ve geniş kapsamlı fonksiyonlara sahip bulunuyor. 2N GSM geçitleriyle ISDN BRI ya da PRI santrallerinin özellikleri cep telefonuna taşınabiliyor. Cep telefonlarını şirketin telefon santralinin bir parçası haline getiren 2N GSM geçitleri, fonksiyonel özellikleriyle saha ekibine sahip firmalara büyük maliyet avantajı getiriyor. Sabit hatların cep telefonuyla birebir uyumlu şekilde çalışabilmesini sağlayan ve Mobility Extension adı verilen teknoloji sayesinde ise şirketlerin verimlilikleri ve esnek çalışma olanakları artarken, iletişim için yaptıkları yatırım maliyetleri de minimum seviyeye çekilebiliyor. 2N’in geniş ürün gamı içerisinde, önümüzdeki dönemde ülkemizde de kullanılmaya başlanacak olan 3G teknolojisini destekleyen GSM geçitleri de yer alıyor.

Bircom Genel Müdürü Burçin Bircanoğlu, dünyada teknoloji lideri olan bir markayı daha Türk iş dünyası ve telekom sektörüyle tanıştırmaktan mutluk duyduklarını belirterek, 2N ürünlerinin her birinin kendi alanında en gelişmiş teknolojiye sahip olduğunun altını çizdi: “Telekomünikasyon alanında durmaksızın gelişen teknolojiyle birlikte önemli farklılıklar ve gelişmeler yaşanıyor. Bu nedenle bu alanda vizyoner bir bakış açısına sahip olmak son derece önemli. Her zaman öncülüğü hedefleyen ve sektöre ufuk açacak çalışmalar yürüten bir firma olduk. Gerçekleştirdiğimiz işbirliklerini de, daima iş dünyamıza değer katacak şekilde oluşturduk. Amacımız, ülkemizdeki firmaların yurtdışındaki emsalleri gibi en gelişmiş teknolojilerden faydalanabilmeleri. 2N ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği de bu anlayışın bir neticesi. Teknolojiyi yalnızca geliştirmekle kalmayan, bu alanda dünya telekom endüstrisine yepyeni ufuklar kazandıran bir marka olan 2N’i ülkemiz pazarına sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

2N Bölge Direktörü Pavel Chrudimsky, Bircom ile gerçekleştirdikleri işbirliğine yönelik olarak şunları söyledi: “Şimdiye kadar Türkiye pazarında çeşitli ürünlerimiz bulunabiliyordu, ancak tüm ürün gamımızı ve markamızı temsil eden bir firmayla çalışmıyorduk. Bircom ile tanıştıktan sonra ürünlerimizi, markamızı, vizyonumuzu ve hizmet anlayışımızı temsil edebilecek, hedeflerimizi gerçek anlamda ve derinden kavrayabilecek kurumsal bir firmayla karşılaştığımıza inandık. Bircom ile gerçekleştirdiğimiz güçbirliğinin, Türk iş dünyasına verimlilik ve maliyet avantajı anlamında önemli açılımlar sunacağına inanıyorum.”


Bircom Hakkında
Bircom 1972 yılından bugüne kurumsal müşterilerine profesyonel ses çözümleri üretmektedir. 2001 yılında gerçekleştirdiği unvan değişikliği ve yeniden yapılanma faaliyetlerinin sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim hizmetlerini de eklemiş bulunmaktadır. Bircom kurumsal müşterilerine 35 yıllık bilgi birikimine sahip olduğu, telefon altyapısı konularında danışmanlık ve projelendirme, ilgili ekipmanların yurtiçi ve yurtdışı temini, kurulumu, satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra yapısal kablolama alanında da donanım ve projelendirme çözümleri sunmaktadır. Her biri kendi alanında endüstri lideri olan pek çok uluslararası firmanın Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olan Bircom, sektöründe lider konumda bulunmaktadır. Kendi Ar-Ge birimine sahip olan Bircom, TTGV ve TÜBİTAK ile ortak projeler üretmekte ve Türk telekomünikasyon pazarına yeni ürünler sunmaktadır.


2N Hakkında
Prag merkezli bir Çek firması olan 2N, GSM geçitleri (gateway), telefon santralleri, kapı ve asansör haberleşme sistemlerine yönelik geniş bir ürün gamına sahip ve alanında dünyanın en önemli teknoloji geliştiricileri arasında yer alıyor. AB ülkelerinin yanı sıra dünyanın toplam 120 ülkesinde ürünlerini pazara sunan 2N, bugüne dek 1 milyona yakın GSM geçidi satışı gerçekleştirmiş bulunuyor. 2N yürüttüğü yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla telekom sektöründe gerçek anlamda çığır açan yeniliklere imza atmış ve telekom teknolojisini daima bir adım öteye götürmeyi başarmış marka. Faaliyet gösterdiği ülkelerin büyük kısmında pazar lideri konumunda bulunan 2N, oluşturduğu sofistike teknoloji anlayışıyla da alanında rakipsiz noktada yer alıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları