05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Adımda Çalışanlar Eğitimden Nasıl Soğutulur
23 Mayıs 2012 Çarşamba 14:30

21 Adımda Çalışanlar Eğitimden Nasıl Soğutulur

Onbeşinci Kurumsal Eğitim Günleri’nde DBE tarafından “Eğitmenler ve Kurumlar için: 21 Adımda Çalışanlar Eğitimden Nasıl Soğutulur” konusu işlenecek.

Bu sene 23 – 24 Mayıs 2012 tarihleri arasında 15’inci düzenlenecek Kurumsal Eğitim Günleri’nde, DBE adına bir sunum yapacak DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurumsal Gelişim Merkezi Eğitmeni Uzman Endüstri ve Örgüt Psikologu Burcu Çanacık, mizahi bir yaklaşımla “Eğitmenler ve Kurumlar için: 21 Adımda Çalışanlar Eğitimden Nasıl Soğutulur” konusunu işleyecek.

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, HR Dergi tarafından 23 – 24 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul Conrad Hotel’de 15.’si düzenlenecek Kurumsal Eğitim Günleri’nin resmi sponsoru oldu. Kurumsal eğitim ve gelişim dünyasındaki son gelişmeleri, başarılı uygulamaları ve dünyaca ünlü konuşmacıları bir araya getirecek 15. Eğitim Günleri’nde katılımcılara bir sunumla seslenecek DBE, ayrıca etkinlik kapsamında stant da açacak.

Etkinliğin ikinci gününde A Salonu’nda 10.45 – 11.30 arasında sunum yapacak DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurumsal Gelişim Merkezi Eğitmeni Uzman Endüstri ve Örgüt Psikologu Burcu Çanacık, İK eğitimleri konusunu mizahi bir yaklaşımla “Eğitmenler ve kurumlar için: 21 adımda çalışanlar eğitimden nasıl soğutulur?!” sorusuyla ele alacak.

Sunumunda çalışanlarla yapılmış anketler sonucunda ortaya çıkan sonuçları aktaracak Çanacık, kurumsal eğitimlerin bazı durumlarda neden işe yaramadığını, bazı çalışanların neden eğitime aşırı direnç gösterdiklerini, öğrenmenin neden beklenen hız ve kalitede gerçekleşmediğini anlatacak. Burcu Çanacık, ayrıca katılımcılara konu ile ilgili gözden kaçan basit ancak radikal çözüm önerileri de getirecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları