25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2012de de Gelecek Bilişimde
07 Ocak 2012 Cumartesi 16:06

2012'de de Gelecek Bilişimde

Sahip olduğu eğitim politikası ve birikim ile öğrencilerine ayrıcalıklı bir gelecek sunan Bilişim Eğitim Merkezi, alanında sürdürdüğü 12 başarılı yılın deneyimini paylaşmaya devam ediyor.

Bilişim Eğitim Merkezi, 2012 yılının ilk haftasında kursiyerlerine 2 süper yeni yıl hediyesi veriyor… BEM, yeni yılda Yine Gelecek Bilişim’de diyor. Bilişim Eğitim Merkezi’nin eşsiz eğitim paketlerinde hem % 20 indirim hem de 12 taksit fırsatlarından yararlanmak için acele edin. Kampanyada Sistem & Network Uzmanlığı, Yazılım & Veritabanı Uzmanlığı, Cisco & Network Uzmanlığı, Muhasebe Uzmanlığı, Grafik & Web Tasarımı Uzmanlığı, 3D Animasyon Uzmanlığı, İnşaat Plus, Mimar Plus, Makina Plus, Harita Plus, Tasarım Plus ve Elektrik Plus’tan oluşan 12 eğitim paketinde ya da seçecekleri eğitimlerde yeni yıla özel uygulanan bu çok avantajlı kampanyayla ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için, bilisimegitim.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Ankara, Bursa, Eskişehir ve Konya Şubelerinde konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla hizmet veriyor. Autodesk, Adobe, Microsoft, Cisco, Sta4-CAD, Oracle, Nebim Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi, uluslararası fiziki standartlara uygun teknik altyapısıyla eğitimlerinde ilgili yazılımların en güncel versiyonlarını kullanarak öğrencilerine koşulsuz Öğretme Garantisi sunuyor.

2012’nin ilk ayına özel bu fırsatlardan yararlanmak için 31 Ocak 2012 tarihine kadar Bilişim Eğitim Merkezleri’ne başvurmak yeterli.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları