25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2011de Hülya Avşarlı Pepsi, Çok Hatırlanan Reklam Filmi Seçildi
10 Ocak 2012 Salı 22:45

2011'de Hülya Avşar'lı Pepsi, Çok Hatırlanan Reklam Filmi Seçildi

Hülya Avşar'lı Pepsi Ramazan Kampanyası, IPSOS KMG ADWATCH’ın 2011 yılı için yaptığı araştırmaya göre, 2011 yılında En Çok Hatırlanan Hızlı Tüketim Ürünleri Reklam Filmi seçildi.

Başarılı reklam filmleriyle uzun yıllar boyunca ses getiren çalışmalara imza atan Pepsi, yönetmenliğini Metin Arolat’ın yaptığı ve Hülya Avşar’ın kamera karşısına geçtiği, Ramazan kampanyası için Çatalca’da çekimleri yapılan reklam filmi ile 2011’in En Çok Hatırlanan Hızlı Tüketim Ürünleri Reklamı oldu. IPSOS KMG ADWATCH’ın 15.000 örneklem ile yaptığı araştırmanın Televizyonu en çok kullanan reklam verenler listesine göre ise Pepsi, çok daha fazla reklam harcaması yapan diğer yiyecek - içecek markalarını geride bıraktı ve reklamı en çok hatırlanan yiyecek - içecek markası oldu. Aynı araştırmada PepsiCo İçecek markaları; Pepsi’de Hülya Avşar ve Kenan İmirzalıoğlu, Yedigün’de ise Kıvanç Tatlıtuğ ile yürüttüğü kampanyalarının 4 reklam filmi ile en çok hatırlanan reklam filmi listesinde yer aldı.

Çatalca’da gerçekleştirilen çekimler için dere içine muhteşem bir Pepsi İftar sofrası kurulmuş ve reklam filminde Hülya Avşar sofranın ev sahiplenmişti. Alâmetifarika tarafından hazırlanan reklam filminin setine sabah 10.00’da gelen ve akşam 18.00’e kadar kalan Hülya Avşar’ın gün boyunca yoğun çalışma temposuna rağmen yüzünden gülümseme hiç eksilmemiş çekimlerde eğlenceli saatler yaşatmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları