08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2008in En İyi Çağrı Merkezleri
20 Eylül 2008 Cumartesi 10:06

2008'in En İyi Çağrı Merkezleri

III. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni'nde +250 kategorisinde En İyi Çağrı Merkezi Ödülü, geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Yapı Kredi Bankası'nın oldu.

İMİ Conferences tarafından düzenlenen IV. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı kapsamında yapılan III. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni 17 Eylül 2008 Çarşamba akşamı Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'nda gerçekleştirildi. Çağrı Merkezi sektörünün büyük bir heyecanla beklediği ödül gecesinde Cemil İpekçi tarafından özel olarak hazırlanan ödüller, 14 kategoride sahiplerini buldu.

Çağrı Merkezi sektörünü biraraya getiren III. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni'nde +250 kategorisininde birincilik ödülünü, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Yapı Kredi Bankası kazandı. 50 - 249 kategorisinin birincisi Arçelik, 1-49 kategorisinin birincisi Pronet, En İyi Teknoloji Çözümü kategorisinin birincisi Otomatik Dış Arama Projesi ile ITD, En İyi Yeni Çağrı Merkezi kategorisinin birincisi ise Master Çağrı Merkezi oldu.

En İyi Çağrı Merkezi Ortamı kategorisinde Arçelik, Teknolojinin En İyi Kullanımı kategorisinde Akbank, En İyi Müşteri Deneyimi kategorisinde Global Bilgi, En İyi Müşteri Temsilcisi kategorisinde Vodafone"dan Tülay Seçgin, En İyi Çalışan Deneyimi kategorisinde Yapı Kredi, En İyi Eğitim Programı kategorisinde Finasbank, En Yaratıcı Çağrı Merkezi Uygulaması kategorisinde Akbank, En iyi Performas Gelişimi kategorisinde ise Yapı Kredi Bankası ödülün sahibi oldu.

Jüri Özel Ödülünün sahibi İşitme Engelliler İçin Online Bankacılık Projesiyle Yapı Kredi Bankası olurken, Teknolojinin en iyi kullanımı kategorisinde Finansbank, En iyi performans gelişimi kategorisinde ise Vodafone en övgüye değer çağrı merkezi seçildiler.

2007 Çağrı Merkezi ödüllerinde çağrı merkezi sektörünün ilklerini belirlemeye yönelik araştırması sonunda ilk çağrı merkezini sektörle buluşturan IMI Conferences., bu yıl da Türkiye"nin ilk outsource operasyonu olan firmayı belirledi. Türkiye"nin ilk outsource operasyonu ödülünü IKS kazandı.

III. Çağrı Merkezi Ödül Törenin"de kazananlara ödüllerini Ali Poyrazoğlu, Kerem Görsev, Sami Kohen, İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Gülçin Bermek, MES Eğitim Vakfı Genel Müdürü Necdet Kenar ve Mikon Yönetim Kurulu Başkanı Engin Arıkan verdi.

Sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve çalışanlarının yoğun katılımı ile gerçekleşen ödül töreninde bu yıl ilk kez, çağrı merkezi ruhunu en iyi yansıtan fotoğraflar da ödüllendirildi. Fotoğraflar sektör çalışanlarının oylarıyla belirlendi.

Ödül töreni Nil Karaibrahimgil"in keyifli konseri ile tamamlandı.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları