29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
20.000 NeTTbook Satıldı
27 Nisan 2009 Pazartesi 10:19

20.000 NeTTbook Satıldı

Türk Telekom'un kampanyası, iki haftada stokları tüketti.

Türk Telekom, en son teknolojilerin avantajlarından müşterilerini yararlandırmak amacıyla başlattığı NeTTbook kampanyası yoğun ilgi ile karşılandı. Kampanya kapsamında 24 ay boyunca, ayda sadece 29,90 TL ödeyerek bir LG X110 model netbook bilgisayar sahibi olmak isteyenler 13 günde kampanya stoklarını tüketti.

Türk Telekom, yakınsama ürünleriyle uyumlu olması, hafifliği, ekran boyutu ve diğer teknik özellikleriyle kullanıcılarına netbook sahibi olmanın tüm avantajlarını bir arada sunan 20 bin adet LGX110 model netbook bilgisayarı kullanıcılarına ulaştırdı.

Herkesi uygun fiyata netbook sahibi yapmayı amaçlayan kampanya, daha önce gerçekleştirilen RahaTT kampanyasından sonra, 13 günde 20 bin ürün ile adeta bir rekor niteliği taşıyor.

Konuyla ilgili görüşlerini aktaran Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, kampanyaya gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını söyledi. Çamlıbel, sözlerine şöyle devam etti: "Türk Telekom olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran, kullanıcı dostu, uygun fiyatlı çözümlerimizi pazara sunmaya devam ediyoruz. Hatırlanacağı gibi RahaTT kampanyamızla da uygun ödeme seçenekleriyle kablosuz ev telefonlarını müşterilerimize sunmuş, son 3 ayda 400 bin müşterimize ulaşmıştık. NeTTbook kampanyamızın da aynı ilgiyi görmüş olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. İki hafta gibi çok kısa bir sürede 20 bin adet netbook"un satılmış olması pazarda yine önemli bir ihtiyacı karşıladığımızı gösteriyor"

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları