23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2 Milyon Esnafa 11818den Ulaşılacak
22 Nisan 2011 Cuma 14:48

2 Milyon Esnafa 11818'den Ulaşılacak

AssisTT ile TESK işbirliği sonucu 2 milyona yakın esnafa 11818'den ulaşmak kolaylaşacak.

Türk Telekom"un müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi şirketi AssisTT, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) ile konfederasyona bağlı 2 milyona yakın esnafın 11818"deki bilgilerinin güncellenmesine ilişkin bir işbirliği gerçekleştirdi. İşbirliği ile Türkiye çapındaki esnaflara, 11818 üzerinden ulaşmak daha kolay olacak.

Türkiye"nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri grubu Türk Telekom"un müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi şirketi AssisTT, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. İşbirliği anlaşmasına göre 2 milyona yakın esnaf bilgilerini güncelledikten sonra AssisTT şirketinin sunduğu rehberlik ve bilgi hizmetleri servislerinden faydalanabilecek. Bu sayede, 11818"i arayan müşteriler, hizmet almak istedikleri işletmelere kolayca ve en hızlı şekilde ulaşabilecek.

11818"deki güncel bilgilerin esnaflara, daha kolay erişim sayesinde önemli bir avantaj sunacağını belirten AssisTT Genel Müdürü Adil Zembat, şunları söyledi:
"11818 bilinmeyen numalar servisimizde esnafların şahıs bilgileri ile yer almaları, şirket ismi ile sorgulama yapanların sonuca ulaşmalarını güçleştiriyordu. Bu nedenle, işletmelerin güncel bilgilerini 11818"e kaydetmeleri için TESK ile bir işbirliği gerçekleştirdik. İşletmeler hiçbir ücret ödemeden iletişim bilgilerini bilinmeyen numaralar servisimize bırakabilirler. Böylelikle esnafların 11818 bilinmeyen numaralar servisinin sunduğu hizmetlerden en verimli şekilde yararlanmalarını, müşterileri ile daha güçlü bir iletişim hattı elde etmelerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz."

TESK Başkanı Bendevi Palandöken ise bu işbirliğiyle konfederasyona bağlı işletmelere çok daha kolay ulaşılacığını belirterek; "Bu işbirliğinin sonucunda, esnaf ve sanatkarlarımız, iletişim çağının bütün imkânlarına kullanarak müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunacaklar. Halkımız da bu servisleri kullanarak kendilerine en yakın esnafa, birebir ve kendilerine özel hizmeti almak üzere, kolayca ulaşabilecek. Değerli esnaf arkadaşlarımı, kolay ulaşılabilir olmak ve müşteri sayısını arttırmak için var olan bilgilerini 11818 internet sayfasından güncellemeye davet ediyorum" dedi.

TESK"e bağlı esnaflar 11818"i arayarak ya da www.11818.com.tr web sitesi üzerinden ücretsiz olarak bilgilerini güncelleyebilecekler.

Türk Telekom iştiraklerinden AssisTT tarafından sağlanan 11818 servisinden bilinmeyen numaların yanı sıra rehberlik ve bilgi hizmetleri de sağlanıyor. Servis, uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

11818 servisi ile nöbetçi eczanelerin güncel adres ve telefon bilgilerine, çilingir hizmetlerine, dünya liglerine ait futbol maç sonucu ve istatistik bilgilerine anında ulaşmak mümkün. Servis iletişim bilgilerini sağladığı gibi istendiği takdirde arayan kişiyi doğrudan istediği numaraya bağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları