18 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
1655 Ünite Kan Bağışı
05 Ocak 2011 Çarşamba 10:57

1655 Ünite Kan Bağışı

Koçtaş çalışanları, Mayıs ayında başlayan Ülkem İçin Kan Veriyorum kampanyasında toplam 1655 ünite kan bağışladı.

Koçtaş, Koç Holding"in yürüttüğü "Ülkem İçin Kan Veriyorum" kampanyası çerçevesinde Türkiye genelindeki 30 mağazasında kan bağışı organizasyonu gerçekleştirdi. Koçtaş"ın kampanyaya verdiği destek kapsamında 31 Aralık 2010 tarihine kadar 18 ildeki 30 mağazada çalışan ve müşterilerin katılımıyla kan bağışı organizasyonu gerçekleşti.

Koçtaş çalışanları 1655 ünite kan bağışladı
Koç Topluluğu"nun çalışan ve şirketlerinin gönüllülük esasıyla destek verdikleri kampanya, kan bağışı konusunda Türkiye"deki önemli bir eksikliği yeniden gündeme taşırken, bağışlanan kan miktarı açısından da en önemli kampanyalardan biri oldu. Koçtaş"ın kampanyaya verdiği destek doğrultusunda açıklama yapan Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Koçtaş"ın tüm çalışanlarıyla birlikte Türkiye için son derece önemli bir sosyal sorumluluk projesine canı gönülden destek verdiğini söyledi. Sadece Koçtaş çalışanlarının 7 ayda toplam 1655 ünite kan bağışında bulunduğuna dikkat çeken Alp Önder Özpamukçu, kurum olarak toplum için faydalı çalışmalar yürütmeyi her zaman görev edindiklerini belirtti. Alp Önder Özpamukçu: "Önümüzdeki dönemde de sosyal sorumluluk alanında etkin çalışmalar yürütmeyi hedeflemekteyiz, Koçtaş olarak toplum için fayda yaratmaya devam edeceğiz" dedi.

Koçtaş çalışanlarının yanı sıra müşteriler de kampanyaya destek verdi
Kampanya çerçevesinde mağaza içinde hazırlanan özel alanda ya da mağaza otoparkında bulunan Kızılay aracında öncelikle Koçtaş personeline kan bağışı konusunda bilgi verildi. Türkiye"de düzenli kan bağışı yapılmasının önemi konusunda aydınlatılan personel, eğitimin ardından kan bağışında bulunarak kampanyaya destek verdi. Personel dışında mağazayı ziyarete gelen müşteriler de kampanyaya duyarlılıklarını kan bağışında bulunarak ortaya koydular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları