27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi
28 Eylül 2007 Cuma 10:23

15. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi

Yönetim a la turca fikriyle yola çıkan PERYÖN 15. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’ 31 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

1971 yılından bu yana Türkiye’de insan yönetimi alanında çalışmalarını sürdüren sivil toplum kuruluşu PERYÖN, bu yıl düzenlediği kongrede yerel değerleri önemsiyor ve toplumların hikâyeleri olduğu gibi şirketlerin de kendilerine ait bir hikâyeleri olduğunu belirtiyor. 31 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek Yönetim ‘a la turca’yı takip etmek istiyorsanız kayıt yaptırmanız gerekiyor. Uygun fiyat avantajlarını yakalamak için şimdiden yerinizi ayırtın. www.peryoniyk2007.com adresinden online kayıt yaptırabilirsiniz.

15. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nin 1.gün açılışını TÜSİAD Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ yapacak. Kongrenin 2. günü ise açılışı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik gerçekleştirecek. Kongrede aynı zamanda Uluslararası Siyasal Ekonomi Profesörü & Evian Group Kurucu Müdürü Jean-Pierre Lehmann, Murat Belge, Prof. Dr. Toktamış Ateş, KA-DER Genel Başkanı Hülya Gülbahar, ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurucu Başkanı Emre Konuk, Doğal Hayatı Koruma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Akın Öngör gibi konuşmacılar yer alacak. Kongrede aynı zamanda Ata Demirer’in gösterisi olacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları