27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13. IEFT Bu Hafta Başlıyor
24 Mart 2008 Pazartesi 13:11

13. IEFT Bu Hafta Başlıyor

International Education Fairs of Turkey (IEFT), bu yıl 13. Yurtdışı Eğitim Fuarı'nı düzenliyor.

Türkiye"de yapılmakta olan en kapsamlı yurtdışı eğitim organizasyonu olma özelliği taşıyan International Education Fairs of Turkey (IEFT), bu yıl 13. Yurtdışı Eğitim Fuarı"nı düzenliyor. 20 ülkeden 100"ün üzerinde üniversite, kolej, dil okulu ve lisenin yer aldığı 13. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı; 27 Mart"ta Kıbrıs"ta, 29-30 Mart İstanbul Hilton Otel"de ve
1 Nisan Adana Hilton Otel"de, 2 Nisan Ankara Sheraton Otel"de ve 4 Nisan İzmir Hilton Otel"de düzenlenecek.

Fuara; ABD, Kanada, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Fransa gibi ülkelerden, California State University, University of Connecticut, New York University, HTMI (The School of International Hotel & Tourism Management) Macquarie University, University of Southampton, Tallinn University of Technology gibi saygın üniversiteler de katılıyor. İspanyolca"dan İngilizce"ye, Almanca"dan Fransızca"ya kadar birçok dili, konuşuldukları ülkede öğreten onlarca özel ve devlet okulu da Türk öğrencilerle buluşmak üzere, IEFT"ye geliyor. Ayrıca, Uzakdoğu"da özellikle Çin"de eğitim olanakları hakkında da bilgi edinme imkanı bulunabilecek.

Ayrıca ziyaretçiler fuarlarda çeşitli burs olanakları hakkında da bilgi alabilecekler.

Tüm izleyicilere açık ve ücretsiz olan fuarlar, 12:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Konukları, sürpriz hediyelerin ve çeşitli etkinliklerin beklediği fuarla ilgili detaylı bilgi ve online davetiye için www.ieft.com.tr adresinden veya 0 (212) 244 42 13 no"lu telefondan bilgi alınabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları