29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
100 Mbpsye Kadar Hızlı İnternet
29 Nisan 2011 Cuma 13:07

100 Mbps'ye Kadar Hızlı İnternet

TTNET, 100 Mbps'ye kadar hızlı internet hizmeti sunuyor.

TTNET"le Herşey Mümkün sloganıyla tüm Türkiye"yi internete bağlamayı hedefleyen TTNET, bu alandaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. TTNET, yeni hızlı internet paketleriyle 100 Mbps"ye kadar hızlı interneti ilk üç ay sadece 19,99 TL"den başlayan fiyatlarla internet kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Türkiye"de internetin hızını daha da artırmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren TTNET, 100 Mbps"ye kadar hızlı internet hizmetini ilk olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Samsun illerinde hayata geçirdi. İlk aşamada bireysel ve kurumsal müşterilerin internette daha hızlı hareket edebilmesi, yüksek kalitedeki videoların, filmlerin rahatça izlenmesi, online oyunların kesintisiz oynanabilmesi gibi birçok ihtiyaca yanıt veren FiberNET hızlı internet paketleri farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandı.

TTNET"in FiberNET hızlı internet paketleri 32, 50 ve 100 Mbps"ye kadar limitli ve limitsiz internet seçeneklerinden oluşuyor. 32 Mbps"ye kadar 10 GB limitli internet paketi ilk 3 ay 19,99 TL"den başlayan fiyatlarla sunulurken, en hızlı seçenek olan 100 Mbps"ye kadar 20 GB limitli FiberNET paketine yine ilk 3 ay sadece 49,99 TL ödeyerek sahip olunuyor. Üstelik tüm internet paketlerinde modem ücreti ayda 5 TL karşılığında taksitlendirilerek faturaya yansıtılıyor.

Hızlı internet paketlerini satın almak isteyenler, Türkiye"deki tüm Türk Telekom Ofisleri üzerinden başvurularını gerçekleştirerek abone olabilecek. Hızlı internet paketleriyle ilgili www.ttnet.com.tr adresinden detaylı bilgi alınabilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları