20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
10 Dakikada Kariyer Yol Haritası
15 Haziran 2007 Cuma 16:20

10 Dakikada Kariyer Yol Haritası

Kişisel Marka Danışmanı Yasemin Sungur, yüz yüze verdiği kişisel danışmanlık hizmetlerini elektronik ortam yoluyla da sunmaya başladı.

Kariyerine yön vermek isteyenleri Kişisel Marka Danışmanı Yasemin Sungur’un web sitesinde (www.yaseminsungur.com ) farklı ve yaratıcı uygulamalar bekliyor. Sungur, yüz yüze verdiği danışmanlık hizmetlerinin bir bölümünü web sitesi üzerinden mail yoluyla vermeye de başladı. Kariyer yolculuklarında yol haritası çizmek isteyenler web sitesi üzerinden Kişilik Testi, Kişisel SWOT Analizi ve Gelecek Planı konularında danışmanlık alabilir. Sadece 10 dakikalarını ayırarak yapacakları test ile kişiler kendilerini daha yakından tanıma fırsatına sahip olacak. Test sonuçları, kişilerin doğal karakter profiliyle beraber adapte edilmiş karakter profilini de ortaya çıkaracak. Kişilik testini yaparak, sonuçlarını Yasemin Sungur ile paylaşanlar, kendilerini nasıl geliştirecekleri, ne tür kitap, seminer ve kişisel çalışmalardan faydalanabilecekleri konusunda yüz yüze veya mail ile danışmanlık alabilir, kendileri için en doğru meslek ve pozisyon konusunda bilgi sahibi olurlar.acak. Yasemin Sungur’un danışmanlığında kendisi için en doğru mesleği keşfedenleri kariyerlerine keyifli bir yolculuk bekliyor.


Yasemin Sungur Hakkında

1977 yılında çalışma hayatına Ankara'da başladı, farklı sektörlerde İnsan Kaynakları, Eğitim ve Halkla İlişkiler, Pazarlama İletişimi alanlarında görev yaptı. UNICEF, TEGV, Barış Manço Derneği, Lions Türkiye, Galata Derneği v.b. Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak proje danışmanlığı yaptı. Kadıköy Kültür Sanat Derneği, Barış Manço Derneği, Doğal Hayatı Koruma Derneği, Buğday Derneği üyesi. Arı Hareketi Kadın Çalışmaları Grubunda çalışıyor.

Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi eğitiminden sonra çeşitli kurumlarda Pazarlama, Marka, Kişisel Marka, Satış, Eğitimcinin Eğitimi, Koçluk, NLP, EFT, Gestalt ve Reiki konularında eğitimler aldı ve halen almaya devam ediyor. Kurumsal, kişisel danışmanlık ve eğitim çalışmaları; koçluk, kariyer ve marka alanlarında devam ediyor. Yenibiriş.com, Pazarlamadunyasi.com ve Market dergisinde yazıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları