25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
1. E-Ticaret Konferansı ve Fuarı 30 Mayıs’ta
14 Mayıs 2012 Pazartesi 12:15

1. E-Ticaret Konferansı ve Fuarı 30 Mayıs’ta

E-Ticaret ile ilgili herşeyin tartışılacağı 1. E-Ticaret Konferansı ve Fuarı 30 Mayıs 2012’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bu yıl 30 Mayıs 2012’de ilki gerçekleştirilecek olan E-Ticaret Konferansı ve Fuarı sektörün önemli kurumlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. İstanbul Kongre Merkezi’ndeki seminerin sınırlı sayıdaki biletleri MyBilet satış kanallarından temin edilmektedir.

Biletleri MyBilet’in tüm satış kanalları üzerinden satılan e –Ticaret Konferansı, on-line pazarlama, sosyal ağlarda satış ve pazarlama, dijital ekonomide iş modelleri, hukuksal süreçler, dijital teknolojiler, mobil ticaret, lojistik, e-güvenlik, ödeme sistemleri konularının tüm detaylarıyla ele alınacağı bir organizasyon. Etkinlik, Türkiye’den başarılı uygulamaların yanı sıra yurt dışındaki trendler konusunda dünyanın önde gelen isimleri Larry Ullman ve The e-Tailing Group Inc. Başkanı Lauren Freedman’ı  da katılımcılarla buluşturacak.

The e-Tailing Group Inc. Başkanı Lauren Freedman, Yeni Trendler ve Kazandıran Perakende Taktikleri başlıklı sunumunda değişen müşteri talepleri karşısında kullanılması gereken stratejileri aktaracak. Larry Ullman ise teknoloji içerikli sunumunda ticaret girişimlerinizde başarı sağlamanın ipuçları, projeye başlarken sahip olmanız gereken perspektif ve işinizi büyütmenizi sağlayacak pratik uygulamalar konusunda tecrübeleri paylaşacak.

PROGRAM
Tarih: 30 Mayıs 2012
Yer: İstanbul Kongre Merkezi
Saat: 09.00 - 18.00

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları