16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
1. Çağrı Merkezi Şenliği
09 Temmuz 2007 Pazartesi 14:40

1. Çağrı Merkezi Şenliği

IMI Conferences tarafından düzenlenen I. Çağrı Merkezi Şenliği, çağrı merkezi yöneticileri ve çalışanlarının katılımı ile gerçekleşti.

Motivasyonu artırmak ve call center çalışanlarının birarada vakit geçirip sinerji yaratmaları amacıyla ilk kez gerçekleştirilen Çağrı Merkezi Şenliği, 480 call center çalışanının katılımı ile ismine uygun bir şenlik havasında tamamlandı.

Etkinliğe, Türk Telekom, THY, Akbank, Koç Sistem, Finansbank A.Ş., Siemens, TEB, Global Bilgi, Garanti Bankası, Oyakbank, Hayalevi Reklamcılık, Yapı Kredi Bankası, Mondial Asisstance, Sistaş, ITD, Arçelik, Avea, CMC, İş Bankası, DHL, HSBC, Adecco, Vodafone ve Metis Çağrı Merkezi gibi bünyesinde call center yer alan veya bu hizmeti sunan birçok firmanın çalışanı katıldı.

Tüm gün gerçekleşen aktiviteler, animasyonlar, oyunlar ve turnuvalarla katılımcılara eğlenceli bir gün yaşattı. Motivasyon etkisi taşıyan şenlikte, Langırt turnuvası’nın birincisi Türk Telekom ttnet, Voleybol Turnuvası’nın birincisi Yapı Kredi Bankası, Futbol Turnuvası birincisi Finansbank A.Ş. olurken, Tavla Turnuvası’nı Akbank Onur Özgür kazandı.

İMİ Conferences tarafından 2006 yılında bir ilke imza atarak Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Çağrı Merkezleri Ödül Töreni öncesinde biraraya gelen call center çalışanları, bu yıl 27 Eylül 2007 tarihinde gerçekleşecek tören öncesi birbirine başarılar diledi.

Çağrı Merkezi Ödül Töreni

26-27 ve 28 Eylül 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek III. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı’nın yanı sıra 27 Eylül 2007 tarihinde gerçekleşecek, sektörün ilgi ile beklediği ödül töreninde bu yıl, 14 ayrı kategoride ödül sahiplerini bulacak.

Bu yıl başvuru kritlerinde geçen seneye ek olarak 3 yeni kriter daha eklendi. En İyi Çağrı Merkezi kriteri; En cok 49 koltuk'lu (seat), 50 ila 299 koltuk'lu (seat) ve 300 'den fazla koltuk'lu (seat) olmak üzere 3 ayrı kriter olarak ödüllendirilecek. Ayrıca bu sene "En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Agent)" kriteri eklendi. Bu yıl 31 Mayıs 2006 - 31 Mart 2007 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş çalışmaların değerlendirilmeye alınacağı ödül töreninin ödülleri, yine değerli tasarımcı Cemil İpekçi imzasını taşıyacak.

III. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı ve Ödül törenine ait detaylı bilgiye İMİ Conferences’ın 0216 575 59 42 no’lu telefon numarasından veya www.istanbulcallcenterawards.com adresinden ulaşabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları