17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
1-0dan Temel Pazarlama Eğitimi
13 Ocak 2008 Pazar 13:30

1-0'dan Temel Pazarlama Eğitimi

1-0 Eğitim Ajansı, pazarlama alanında yeni başlayanlar için Temel Pazarlama Eğitimi’ni düzenliyor.

Kısa zamanda sektöre hızlı bir giriş yapan 1-0 Eğitim Ajansı iş hayatında kariyer yapmak isteyen katılımcılarını 1-0 öne geçirmeye devam ediyor. Temel Pazarlama Eğitimi 2 Şubat 2008 tarihinde yeniden başlıyor.

Ajans, Temel Pazarlama Eğitimi’ne pazarlamaya sıfırdan başlamayı düşünen tüm çalışanları ve mezunları bekliyor. İçerik kurgulanırken, pazarlama alanında iş başlamak isteyen ya da yeni başlayan, farklı departmanlardan pazarlama departmanına geçmek isteyen kişilerin hangi bilgilere ihtiyacı olduğuna dikkat edilmiş ve içerik bu doğrultuda hazırlanmış. Eğitim içeriği Pazarlamaya Giriş, Ürün Yönetimi ve Pazarlama İletişimi ana başlıklarından oluşuyor.

Pazarlamanın temel konuları üzerine katılımcılara bilgilerini ve tecrübelerini aktaracak olan eğitimciler iş hayatının önde gelen profesyonel isimleri arasından seçiliyor. Eczacıbaşı, Turkcell, Ülker, Unilever ve Efes Pilsen eğitimcilerin profesyonel hayatlarına devam ettikleri markalardan sadece birkaçı.

Bir önceki eğitim katılımcılarından Meral Baykal’ın programla ilgil yorumları ise şöyle: “Bu kadar sıcak ve başarılı isimleri bir arada görmek inanılmaz bir duyguydu. Pazarlamaya dair bir şeyler biliyordum ve kendimi biraz daha geliştirmek için bu eğitime katılmıştım. Eğitim sonunda pazarmaya dair bildiklerimin pazarlama olmadığını, doğru ürün yönetiminin, planlamanın, iletişimin nasıl yapıldığını burda öğrendim. Pazarlama alanında mutfakta nelerin olduğunu öğrenmek isteyenlere ve üst düzey yöneticilerle tanışmak isteyenlere tavsiye ederim.”

Ajansın, kendini pazarlama alanında geliştirmek isteyen 3-10 yıl deneyimli reklam, satış, pazarlma ve iletişim departmanlarında çalışan profesyoneller ve kendi işini kurmuş markalaşma yolunda ilerleyen işletme müdürlerine yönelik hazırlamış olduğu program Certificate of Advanced Marketing ise 10 Şubat’ta başlayacak.

Eğitim sonunda katılımcılar, pazarlamanın temel kavramlarını, bir ürünün marka olma sürecindeki evrelerini, pazarlama iletişim süreçlerini, pazarlamada kariyer olanaklarını öğrenmiş ve pazarlama dünyasının öne çıkan isimleriyle tanışma fırsatı bulmuş olacaklar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları