21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
1-0 ile Markalara Hükmetmek
12 Ağustos 2008 Salı 10:28

1-0 ile Markalara Hükmetmek

1-0 Eğitim Ajansı, 23 Ağustos ve 7 Eylül'de Temel ve İleri Düzey Pazarlama Eğitimleri'ne başlıyor.

1-0 Eğitim Ajansı, 23 Ağustos ve 7 Eylül"de başlayacak Temel ve İleri Düzey Pazarlama Eğitimleri ile pazarlama hakkında bilgi sahibi olmayı amaçlayan, kendine katma değer yaratmak isteyen tüm pazarlama severleri eğitimlerine katılmaya çağırıyor. Peki, nedir bu pazarlama? Onu bu kadar önemli kılan ne?

Neden Pazarlama Bu Kadar Önemli?
Gündelik hayatımız içinde birçok marka ile karşılaşıyoruz. Kimileri ile uzun süre ilişki içerisinde bulunuyoruz; alıyoruz, kullanıyoruz, benimsiyoruz ve aşık bile oluyoruz. Kimilerini ise sadece 1-2 saniye görüyoruz bir daha hiç karşımıza çıkmıyorlar. Bu gibi markaların ne adını hatırlayabiliyoruz ne de akıbetleri hakkında bir fikir sahibi olabiliyoruz. Hatta kimi zaman gördüğümüzün bile farkına varmıyoruz. Bu hatırlanamayan, piyasada kendine yer bulamayan markalar ne yazık ilk adımlarını bile atamadan uzayda yok olup gidiyorlar. Unutuluyorlar.

Rekabetin verdiği zorlu ortam şartlarına dayanabilen, tüketicisiyle duygusal bağ kuran markalar ise alabildiğine yükseliyorlar. Koşullar onları da yıpratıyor zamanla, onlara zarar veriyor belki de yaralıyor. Bu badireleri atlatabilen, kendini sürekli yenileyen ve aldığı zararları telafi edebilen markalar yaşamlarına devam ediyorlar bir sonraki dönemece kadar.

İşte bu markalara bu gücü veren en önemli kaynak pazarlama. Bir şirketin pazarlama ekibi ne kadar güçlü olursa o marka o kadar uzun sure varlığını koruyabilir.

Güçlü Markaların Dinamik Pazarlama Takımları
1-0 Eğitim Ajansı verdiği pazarlama eğitimleri ile güçlü markaların pazarlama takımlarına girebilecek potansiyel adayların yetişmesine destek oluyor. 1-0 Eğitimleri ile her katılımcı pazarlama dünyasında nasıl başarılı olabileceğini, çevrelerinde olan bitenleri nasıl analiz edip, yararlı veriler alabileceğini ve teorik bilgilerini nasıl pratik zekâya dönüştürebileceğini öğreniyor. Kısacası iyi bir pazarlama uzmanında olması gereken donanımların neler olduğu hakkında bilgi sahibi oluyor.

Sizde güçlü markaların başarılarında imzanız olsun istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Eğitim Tarihleri:
Temel Düzey Pazarlama Eğitimi
Tarih: 23 Ağustos 2008
Yer: Beşiktaş, İstanbul

İleri Düzey Pazarlama Eğitimi
Tarih: 7 Eylül 2008
Yer: Beşiktaş, İstanbul

Ayrıntılı bilgi için Tel: 0212 259 97 87

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları