20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
1-0 Eğitim Ajansından Eşsiz Deneyimler
27 Şubat 2008 Çarşamba 16:52

1-0 Eğitim Ajansı'ndan Eşsiz Deneyimler

İş yaşamında başarının, değişmek, değişimi yönetmek ve farklılık yaratmakla mümkün olduğu bilinciyle hazırlanan 1-0 Sertifika Programları Mart ayında başlıyor.

Bugünün hızlı ve değişen dünyasında, çalışanların, günün büyük bir kısmını iş yerinde ya da işle ilgili düşünerek geçirmesi, iş yaşamında neyi, ne zaman, kiminle, nerede ve nasıl yapılacağını bilen kişilerin, diğerlerine kıyasla bir adım önde olması ile Sertifika Programlarına ilgiyi gün ve gün artıyor. Bugüne kadar gerçekleştirilen ve bundan sonra gerçekleştirilecek olan 1-0 Sertifika Programları, katılımcıların bu sorulara uygun, uygulanabilir cevaplar bulması ve işlerin daha verimli kılınması üzerine tasarlandı.

Mart programlarından ilki 15 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Reklam ve Halkla İlişkiler Sertifika Programı. Ajans ve Reklam veren şirketlerinde çalışan yöneticilerin eğitmen olarak katılacak olduğu program iletişim dünyasında farklılık yaratmak isteyen genç profesyonelleri hedefliyor. Marka yaratma süreci, MİY, Yaratıcılık, Bütünleşik Pazarlama İletişimi, Etkinlik-Kriz Yönetimi, Sponsorluk-Sosyal Sorumluluk eğitim başlıklarından bazıları.

21. yüzyılın değişimi yönetecek yönetici adaylarına özel hazırlanmış bir diğer program ise Certificate of Advanced Marketing. İnovasyon, Trendler ve Strateji üzerine kurgulanan program 16 Mart 2008 tarihinde başlıyor.

Sınıf ortamında verilen eğitimlerde katılımcı sayılarının sınırlı olması konuşmacılarla yakın iletişim kurulmasına ve katılımcıların kendi aralarında kaynaşmasına olanak veriyor. Eğitim süresince alışıla gelmiş katılımcı-eğitmen ilişkisinden daha faydalı ve daha derin bir sosyal yapı ve paylaşım ortamı doğuyor. Katılımcılar tarafından Eşsiz Deneyimler olarak adlandırılan eğitimler yıl içerisinde belirli aralıklarda devam ediyor.

Reklam ve Halkla İlişkiler Eğitimi: 15 Mart Cumartesi / 8 hafta süresince 15.30-19.30

Certificate of Advanced Marketing: 16 Mart Pazar / 6 hafta süresince 10.00-14.30

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları